Tworzymy nowoczesne, urozmaicone, ale co najważniejsze bezpieczne obiekty linowe. Nasze działania rozpoczynamy od rozpoznania rynku, oceny możliwości terenowych, poznania grupy docelowej, a następnie tworzymy koncepcje obiektu w formie wizualizacji 3D, którą przedstawiamy inwestorom. Każdorazowo chcemy, aby obiekt był maksymalnie ciekawy, wyróżniający się na tle konkurencji, ale również pamiętamy, że ma on być prosty w obsłudze i generować niskie koszty eksploatacji.

W budowanych przez nas parkach linowych używamy materiały i elementy zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego właśnie skłaniamy naszych inwestorów do stosowania systemu ciągłej asekuracji ( bez przepinania pomiędzy przeszkodami ) lub w systemie lonży z blokadą jednoczesnego odpięcia obydwu karabinków. Dzięki takim nowoczesnym technologiom obiekt może bezpiecznie obsługiwać nie tylko klientów indywidualnych ale również zorganizowane grupy szkolne, wycieczki itp., bez obawy opiekunów o bezpieczeństwo podopiecznych.

Oprócz bezpieczeństwa wiemy, że klienci zwracają dużą uwagę na rodzaj i urozmaicenie w konfiguracji przeszkód w parkach linowych. Dlatego właśnie w naszej bazie inwestorzy znajdą ponad 100 różnych przeszkód, a jeśli nie odnajdą przeszkody, którą chcieliby zbudować to zaprojektujemy ją specjalnie dla nich. Jeśli park ma mieć swój indywidualny charakter np. morski, góralski, westernowy.

Realizujemy obiekty z wykorzystaniem naturalnego drzewostanu o odpowiedniej statyce oraz w technologii słupów drewnianych lub stalowych. Pale drewniane możemy zamontować za pośrednictwem stalowych konsol do fundamentów betonowych lub specjalistycznie zabezpieczyć drewno do IV impregnacji ciśnieniowej i wprowadzić bezpośrednio do gruntu.

Wszystkie obiekty są certyfikowane i spełniają wytyczne normy:

PN-EN: 15567-1 Tory Linowe - Budowa i wymogi bezpieczeństwa

ADVENTURE

Najpopularniejsze i najczęściej spotykanie trasy linowe w systemie autoasekuracji. Trasy o wielu poziomach trudności przeszkód przeznaczone dla szerokiej gamy uczestników indywidualnych i grup zorganizowanych.

EDUKACYJNO-SZKOLENIOWE

Obiekty budowane najczęściej na palach, przeznaczone do obsługi grup zorganizowanych, szkolnych, firmowych. Prowadzone w nich są wieloetapowe, edukacyjne programy linowe. Oprócz samej zabawy uczestnicy uczą się podstawowych technik linowych przy wzajemnej asekuracji uczestników typu top rope.

TANDEM

Trasy ze specjalnie zaprojektowanymi przeszkodami umożliwiającymi ich pokonywanie jedynie  w parach. Takie trasy to świetne uzupełnienie ofert parków linowych i wspaniała zabawa dla rodzin, par przyjaciół, grup zorganizowanych. Pamiętajmy, że wspólna zabawa zawsze smakuje lepiej!!!

TYROLKI

Trasy składające się z systemu kilku długich zjazdów linowych. Do ich budowy stosowane są specjalistyczne rolki i systemy hamujące. Jest to jedna z najbardziej ulubionych form rekreacji linowej.  W swojej ofercie posiadamy również specjalistyczny system długodystansowych zjazdów linowych ZIP LINER